Logo

Nowe mieszkanie, 46,27 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr C.86

504 343 zł

10 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 360 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1

2 pokoje, mieszkanie 46,27 m², piętro 1, oferta nr C.86, Apartamenty Dębowa, Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1
SALON Z ANEKSEM27,63 m²SYPIALNIA10,05 m²ŁAZIENKA5,35 m²PRZEDSIONEK3,24 m²BALKON2,40 m²
Wymiary mieszkania 46.27 m², C.86
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 46.27 m², C.86
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,27 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (2,40 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę