Logo

Nowe mieszkanie, 90,71 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr A.2

861 745 zł

9 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 032 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1

4 pokoje, mieszkanie 90,71 m², piętro 1, oferta nr A.2, Apartamenty Dębowa, Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1
SALON Z ANEKSEM28,10 m²SYPIALNIA12,83 m²SYPIALNIA10,49 m²SYPIALNIA6,23 m²ŁAZIENKA3,98 m²ŁAZIENKA3,71 m²GARDEROBA2,99 m²KORYTARZ22,38 m²LOGGIA5,53 m²LOGGIA4,06 m²
Wymiary mieszkania 90.71 m², A.2
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 90.71 m², A.2
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

90,71 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (5,53 m²), loggia (4,06 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę