Logo

Nowe mieszkanie, 74,75 m², 3 pokoje, 5 piętro, oferta nr C.129

792 350 zł

10 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 707 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1

3 pokoje, mieszkanie 74,75 m², piętro 5, oferta nr C.129, Apartamenty Dębowa, Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1
SALON Z ANEKSEM29,70 m²SYPIALNIA17,78 m²SYPIALNIA10,32 m²ŁAZIENKA4,07 m²KORYTARZ12,88 m²TARAS15,06 m²
Wymiary mieszkania 74.75 m², C.129
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 74.75 m², C.129
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

74,75 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (15,06 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę