Logo

Nowe mieszkanie, 30,86 m², 1 pokój, 1 piętro, oferta nr A.5

345 632 zł

11 200 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 617 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1

1 pokój, mieszkanie 30,86 m², piętro 1, oferta nr A.5, Apartamenty Dębowa, Łódź, Górna, Górniak, ul. Dębowa 1
SALON Z ANEKSEM25,56 m²ŁAZIENKA5,30 m²LOGGIA3,57 m²
Wymiary mieszkania 30.86 m², A.5
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 0
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 1
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 2
Apartamenty Dębowa - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 30.86 m², A.5
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

30,86 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,69 m

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,57 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę