Logo

Nowe mieszkanie, 40,91 m², 2 pokoje, 7 piętro, oferta nr F-86

1 001 477 zł

24 480 zł /m²

Rata 4 686 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Esy Floresy

Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B

2 pokoje, mieszkanie 40,91 m², piętro 7, oferta nr F-86, Esy Floresy, Warszawa, Mokotów, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B
Esy Floresy - zdjęcie nr 0
Esy Floresy - zdjęcie nr 1
Esy Floresy - zdjęcie nr 2
Esy Floresy - zdjęcie nr 3
Esy Floresy - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 40.91 m², F-86
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,91 m²

Piętro:

7 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,67 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę