Logo

Nowe mieszkanie, 41,34 m², 2 pokoje, 5 piętro, oferta nr E-81

948 753 zł

22 950 zł /m²

Rata 4 439 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Esy Floresy

Warszawa, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B

2 pokoje, mieszkanie 41,34 m², piętro 5, oferta nr E-81, Esy Floresy, Warszawa, Mokotów, Mokotów, ul. Cybernetyki 7B
Esy Floresy - zdjęcie nr 0
Esy Floresy - zdjęcie nr 1
Esy Floresy - zdjęcie nr 2
Esy Floresy - zdjęcie nr 3
Esy Floresy - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 41.34 m², E-81
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

41,34 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

zachód (W)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,76 m²)

Termin oddania:

II kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę