Logo

Nowe mieszkanie, 37,68 m², 2 pokoje, parter, oferta nr B/21

599 112 zł

15 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 803 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Bukowiecka

2 pokoje, mieszkanie 37,68 m², parter, oferta nr B/21, Osiedle Wilno 8.1.2, Warszawa, Targówek, Elsnerów, ul. Bukowiecka
Osiedle Wilno 8.1.2 - zdjęcie nr 0
Osiedle Wilno 8.1.2 - zdjęcie nr 1
Osiedle Wilno 8.1.2 - zdjęcie nr 2
Osiedle Wilno 8.1.2 - zdjęcie nr 3
Osiedle Wilno 8.1.2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 37.68 m², B/21
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

37,68 m²

Piętro:

parter

Garaż:

parking podziemny

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę