Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 38,37 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr WIL399870

620 000 zł

16 158 zł /m²

Rata 2 901 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty Wilsons Nieruchomości

Warszawa, Bolesława Limanowskiego

2 pokoje, mieszkanie 38,37 m², piętro 4, oferta nr , WIL399870, Warszawa, Bolesława Limanowskiego
WIL399870 - zdjęcie nr 0
WIL399870 - zdjęcie nr 1
WIL399870 - zdjęcie nr 2
WIL399870 - zdjęcie nr 3
WIL399870 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 38.37 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

38,37 m²

Piętro:

4 piętro

Rok Budowy:

1969

Wirtualny spacer:

zobacz »

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę