Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 53,50 m², 2 pokoje, 4 piętro, oferta nr 26532/2089/OMS

440 000 zł

8 224 zł /m²

Rata 2 059 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Radom, Adama Rapackiego

2 pokoje, mieszkanie 53,50 m², piętro 4, oferta nr , 26532/2089/OMS, Radom, Adama Rapackiego
26532/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26532/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26532/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26532/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26532/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 53.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

53,50 m²

Piętro:

4 piętro

Typ kuchni:

kuchnia oddzielna

Rok Budowy:

1998

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę