Logo

Mieszkanie do wynajęcia, 40,50 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr 54142/2089/OMW

2 300 zł

57 zł /m²

Rata 11 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Radom, Stanisława Zbrowskiego

2 pokoje, mieszkanie 40,50 m², piętro 1, oferta nr , 54142/2089/OMW, Radom, Stanisława Zbrowskiego
54142/2089/OMW - zdjęcie nr 0
54142/2089/OMW - zdjęcie nr 1
54142/2089/OMW - zdjęcie nr 2
54142/2089/OMW - zdjęcie nr 3
54142/2089/OMW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 40.5 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

40,50 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2024

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę