Logo

Nowe mieszkanie, 70,40 m², 4 pokoje, parter, oferta nr 4

563 200 zł

8 000 zł /m²

Rata 2 635 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tarczyn, ul. Zielone Sady 11

4 pokoje, mieszkanie 70,40 m², parter, oferta nr 4, Zielone Sady III 2B, Tarczyn, ul. Zielone Sady 11
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 0
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 1
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 2
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 3
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.4 m², 4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,40 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południe (S), zachód (W)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (108,00 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę