Logo

Nowe mieszkanie, 79,90 m², 3 pokoje, 2 piętro, oferta nr 39

679 150 zł

8 500 zł /m²

Rata 3 178 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tarczyn, ul. Zielone Sady 11

3 pokoje, mieszkanie 79,90 m², piętro 2, oferta nr 39, Zielone Sady III 2B, Tarczyn, ul. Zielone Sady 11
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 0
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 1
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 2
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 3
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 79.9 m², 39
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

79,90 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północ (N), wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (3,60 m²), balkon (3,60 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę