Logo

Nowe mieszkanie, 50,55 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr 16

444 840 zł

8 800 zł /m²

Rata 2 081 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Tarczyn, ul. Zielone Sady 11

3 pokoje, mieszkanie 50,55 m², piętro 1, oferta nr 16, Zielone Sady III 2B, Tarczyn, ul. Zielone Sady 11
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 0
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 1
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 2
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 3
Zielone Sady III 2B - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 50.55 m², 16
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,55 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

wschód (E)

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,90 m²)

Termin oddania:

Etap III - III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę