Logo

Nowe mieszkanie, 65,01 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr 2.B.3.08

861 382,50 zł

13 250,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 030 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Forum

Łódź, Śródmieście, ul. Targowa

4 pokoje, mieszkanie 65,01 m², piętro 3, oferta nr 2.B.3.08, Murapol Forum, Łódź, Śródmieście, ul. Targowa
Murapol Forum - zdjęcie nr 0
Murapol Forum - zdjęcie nr 1
Murapol Forum - zdjęcie nr 2
Murapol Forum - zdjęcie nr 3
Murapol Forum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 65.01 m², 2.B.3.08
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

65,01 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

południowy wschód (SE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (20,45 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę