Logo

Nowe mieszkanie, 60,06 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 2.B.2.04

758 257,50 zł

12 625,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 548 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Forum

Łódź, Śródmieście, ul. Targowa

4 pokoje, mieszkanie 60,06 m², piętro 2, oferta nr 2.B.2.04, Murapol Forum, Łódź, Śródmieście, ul. Targowa
Murapol Forum - zdjęcie nr 0
Murapol Forum - zdjęcie nr 1
Murapol Forum - zdjęcie nr 2
Murapol Forum - zdjęcie nr 3
Murapol Forum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 60.06 m², 2.B.2.04
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

60,06 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Strony świata:

północny wschód (NE)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (9,50 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę