Logo

Nowe mieszkanie, 25,03 m², 1 pokój, 6 piętro, oferta nr 1.C.6.09

367 315,25 zł

14 675,00 zł /m²

okazyjna cena
Rata 1 719 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Murapol Forum

Łódź, Śródmieście, ul. Targowa

1 pokój, mieszkanie 25,03 m², piętro 6, oferta nr 1.C.6.09, Murapol Forum, Łódź, Śródmieście, ul. Targowa
Murapol Forum - zdjęcie nr 0
Murapol Forum - zdjęcie nr 1
Murapol Forum - zdjęcie nr 2
Murapol Forum - zdjęcie nr 3
Murapol Forum - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 25.03 m², 1.C.6.09
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

1 pokój

Powierzchnia:

25,03 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Termin oddania:

III kwartał 2026

Wirtualny spacer:

zobacz »

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę