Logo

Mieszkanie na sprzedaż, 91,86 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr 26607/2089/OMS

890 000 zł

9 689 zł /m²

Rata 4 164 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Mieszkanie z oferty homfi

Kraków, Osikowa

4 pokoje, mieszkanie 91,86 m², piętro 1, oferta nr , 26607/2089/OMS, Kraków, Osikowa
26607/2089/OMS - zdjęcie nr 0
26607/2089/OMS - zdjęcie nr 1
26607/2089/OMS - zdjęcie nr 2
26607/2089/OMS - zdjęcie nr 3
26607/2089/OMS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja mieszkania 91.86 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

91,86 m²

Piętro:

1 piętro

Typ kuchni:

aneks kuchenny

Rok Budowy:

2027

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę