Logo

Nowe mieszkanie, 71,90 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr M32

679 455 zł

9 450 zł /m²

Rata 3 179 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Massalskiego Trust

Kielce, Ślichowice, ul. Massalskiego

SALON Z ANEKSEM34,53 m²SYPIALNIA9,46 m²SYPIALNIA8,34 m²SYPIALNIA8,34 m²ŁAZIENKA3,78 m²KORYTARZ7,45 m²BALKON33,10 m²
Wymiary mieszkania 71.9 m², M32
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 0
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 1
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 2
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 71.9 m², M32
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

71,90 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Strony świata:

północny wschód (NE), północny zachód (NW)

Układ okien:

narożny zewnętrzny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (33,10 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę