Logo

Nowe mieszkanie, 31,40 m², 2 pokoje, parter, oferta nr M3

356 390 zł

11 350 zł /m²

Rata 1 667 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Massalskiego Trust

Kielce, Ślichowice, ul. Massalskiego

SALON Z ANEKSEM16,08 m²SYPIALNIA9,97 m²ŁAZIENKA3,14 m²KORYTARZ2,21 m²OGRÓDEK23,32 m²
Wymiary mieszkania 31.4 m², M3
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 0
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 1
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 2
Massalskiego Trust - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 31.4 m², M3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

31,40 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,63 m

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (23,32 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę