Logo

Nowe mieszkanie, 74,98 m², 4 pokoje, 1 piętro, oferta nr B29

712 310 zł

9 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 333 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Maratońska 49

Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49

4 pokoje, mieszkanie 74,98 m², piętro 1, oferta nr B29, Maratońska 49, Łódź, Polesie, Retkinia, ul. Maratońska 49
SALON Z ANEKSEM19,52 m²ŁAZIENKA3,68 m²KORYTARZ4,58 m²
Wymiary mieszkania 74.98 m², B29
Plan piętra
Maratońska 49 - zdjęcie nr 0
Maratońska 49 - zdjęcie nr 1
Maratońska 49 - zdjęcie nr 2
3
Lokalizacja mieszkania 74.98 m², B29
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

74,98 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,67 m

Strony świata:

południowy zachód (SW)

Układ okien:

jednostronny

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,95 m²), balkon (4,95 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę