Logo

Nowe mieszkanie, 77,49 m², 4 pokoje, parter, oferta nr C1.05

899 141 zł

11 603 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 207 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Hemara

4 pokoje, mieszkanie 77,49 m², parter, oferta nr C1.05, Miasteczko Brzeziny II, Warszawa, Białołęka, Brzeziny, ul. Hemara
Miasteczko Brzeziny II - zdjęcie nr 0
Miasteczko Brzeziny II - zdjęcie nr 1
Miasteczko Brzeziny II - zdjęcie nr 2
Miasteczko Brzeziny II - zdjęcie nr 3
Miasteczko Brzeziny II - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 77.49 m², C1.05
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,49 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny, parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (41,00 m²)

Termin oddania:

wrzesień 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę