Logo

Nowe mieszkanie, 70,38 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M55

1 717 272 zł

24 400 zł /m²

Rata 8 035 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ZENIT Głowackiego

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22

4 pokoje, mieszkanie 70,38 m², piętro 4, oferta nr M55, ZENIT Głowackiego, Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 0
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 1
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 2
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 3
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 70.38 m², M55
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

70,38 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (12,51 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę