Logo

Nowe mieszkanie, 77,07 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr M18

1 788 024 zł

23 200 zł /m²

Rata 8 366 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ZENIT Głowackiego

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22

4 pokoje, mieszkanie 77,07 m², piętro 3, oferta nr M18, ZENIT Głowackiego, Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 0
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 1
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 2
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 3
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 77.07 m², M18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

77,07 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (6,76 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę