Logo

Nowe mieszkanie, 97,55 m², 4 pokoje, 5 piętro, oferta nr M24

2 766 000 zł

28 355 zł /m²

Rata 12 941 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ZENIT Głowackiego

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22

4 pokoje, mieszkanie 97,55 m², piętro 5, oferta nr M24, ZENIT Głowackiego, Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 0
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 1
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 2
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 3
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 97.55 m², M24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

97,55 m²

Piętro:

5 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (18,52 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę