Logo

Nowe mieszkanie, 73,44 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr M50

1 784 592 zł

24 300 zł /m²

Rata 8 350 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja ZENIT Głowackiego

Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22

4 pokoje, mieszkanie 73,44 m², piętro 4, oferta nr M50, ZENIT Głowackiego, Kraków, Bronowice, ul. Głowackiego 22
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 0
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 1
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 2
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 3
ZENIT Głowackiego - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 73.44 m², M50
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

73,44 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (11,28 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę