Logo

Nowe mieszkanie, 62,19 m², 4 pokoje, 6 piętro, oferta nr M104

621 900 zł

10 000 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 910 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Kwietny Ogród

Lublin, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa

4 pokoje, mieszkanie 62,19 m², piętro 6, oferta nr M104, Kwietny Ogród, Lublin, Czechów Północny, Czechów Północny, ul. Edwarda Wojtasa
SALON Z ANEKSEM22,41 m²SYPIALNIA9,40 m²SYPIALNIA7,77 m²SYPIALNIA7,77 m²ŁAZIENKA4,17 m²KORYTARZ10,68 m²BALKON5,85 m²BALKON5,83 m²
Wymiary mieszkania 62.19 m², M104
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 0
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 1
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 2
Kwietny Ogród - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 62.19 m², M104
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,19 m²

Piętro:

6 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,55 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,85 m²), balkon (5,83 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę