Logo

Nowe mieszkanie, 95,22 m², 4 pokoje, 2 piętro, oferta nr 007/10

1 704 430 zł

17 900 zł /m²

okazyjna cena
Rata 7 975 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Aleje Praskie X

Warszawa, Praga Południe, Kamionek, ul. Drwęcka

SALON23,55 m²ANEKS KUCHENNY9,13 m²SYPIALNIA14,77 m²SYPIALNIA10,11 m²SYPIALNIA9,43 m²ŁAZIENKA6,37 m²ŁAZIENKA3,68 m²WC2,74 m²KORYTARZ15,44 m²BALKON14,88 m²
Wymiary mieszkania 95.22 m², 007/10
Aleje Praskie X - zdjęcie nr 0
Aleje Praskie X - zdjęcie nr 1
Aleje Praskie X - zdjęcie nr 2
Aleje Praskie X - zdjęcie nr 3
4
Lokalizacja mieszkania 95.22 m², 007/10
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

95,22 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,62 m

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (14,88 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę