Logo

Nowe mieszkanie, 62,73 m², 4 pokoje, parter, oferta nr J7

546 318 zł

8 709 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 556 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Villa Stoki

Łódź, Widzew, ul. Beskidzka 109

4 pokoje, mieszkanie 62,73 m², parter, oferta nr J7, Villa Stoki, Łódź, Widzew, ul. Beskidzka 109
SALON Z ANEKSEM20,61 m²SYPIALNIA11,32 m²SYPIALNIA9,09 m²SYPIALNIA7,70 m²ŁAZIENKA6,29 m²KORYTARZ7,06 m²OGRÓDEK59,00 m²
Wymiary mieszkania 62.73 m², J7
Wirtualna makieta 3D mieszkania 62.73 m², J7
J7
Plan piętra
Villa Stoki - zdjęcie nr 0
Villa Stoki - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 62.73 m², J7
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

62,73 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (59,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę