Logo

Nowe mieszkanie, 50,72 m², 3 pokoje, parter, oferta nr M3

468 658 zł

9 240 zł /m²

okazyjna cena
Rata 2 193 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Villa Stoki

Łódź, Widzew, ul. Beskidzka 109

3 pokoje, mieszkanie 50,72 m², parter, oferta nr M3, Villa Stoki, Łódź, Widzew, ul. Beskidzka 109
SALON Z ANEKSEM20,12 m²SYPIALNIA10,73 m²SYPIALNIA10,16 m²ŁAZIENKA5,51 m²KORYTARZ3,54 m²OGRÓDEK48,00 m²
Wymiary mieszkania 50.72 m², M3
Wirtualna makieta 3D mieszkania 50.72 m², M3
M3
Plan piętra
Villa Stoki - zdjęcie nr 0
Villa Stoki - zdjęcie nr 1
2
Lokalizacja mieszkania 50.72 m², M3
Mapa
Wyświetl jako
Rzut 3D
Rzut 2D
Rzut dewelopera

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

50,72 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,90 m

Strony świata:

wschód (E), zachód (W)

Układ okien:

dwustronny

Garaż:

garaż, parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (48,00 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2026

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę