Logo

Nowe mieszkanie, 87,38 m², 4 pokoje, 3 piętro, oferta nr C2/182

1 048 560 zł

12 000 zł /m²

Rata 4 906 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Julianów, ul. Architektów

4 pokoje, mieszkanie 87,38 m², piętro 3, oferta nr C2/182, Miasteczko Julianów 2, Julianów, ul. Architektów
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 0
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 1
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 2
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 3
Miasteczko Julianów 2 - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja mieszkania 87.38 m², C2/182
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

87,38 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Wys. mieszkania:

2,68 m

Strony świata:

południe (S), wschód (E)

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (7,88 m²)

Termin oddania:

IV kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Negocjuj cenę