Logo

Działka na sprzedaż, 1 448,00 m², oferta nr LER-GS-3541

476 000 zł

329 zł /m²

Rata 2 227 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Folwarczna

Działka 1 448,00 m², oferta nr , LER-GS-3541, Lublin, Folwarczna
LER-GS-3541 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3541 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3541 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3541 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3541 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 1448 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

329 zł

Powierzchnia:

1 448,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą