Logo

Działka na sprzedaż, 358,00 m², oferta nr LER-GS-3522

649 000 zł

1 813 zł /m²

Rata 3 037 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Lublin, Kmieca

Działka 358,00 m², oferta nr , LER-GS-3522, Lublin, Kmieca
LER-GS-3522 - zdjęcie nr 0
LER-GS-3522 - zdjęcie nr 1
LER-GS-3522 - zdjęcie nr 2
LER-GS-3522 - zdjęcie nr 3
LER-GS-3522 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja działki 358 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

1 813 zł

Powierzchnia:

358,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą