Działka na sprzedaż, 948,00 m², oferta nr GH987789
208 560 zł
220 zł /m²
Rata 976 zł/mies. - sprawdź >
Monitoring cen
Działka z oferty Greathouse
Kielce, Łopuszniańska

6

Mapa
Cena za m²:
220 zł
Powierzchnia:
948,00 m²
Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zapytaj o ofertę
Znajdź nieruchomość za granicą