Logo

Dom na sprzedaż, 94,00 m², oferta nr 1859/17584/ODS

782 000 zł

8 319 zł /m²

Rata 3 659 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Dom z oferty A.Z. Gwarancja

Opole, Józefa Barona

Dom 94,00 m², oferta nr , 1859/17584/ODS, Opole, Józefa Barona
1859/17584/ODS - zdjęcie nr 0
1859/17584/ODS - zdjęcie nr 1
1859/17584/ODS - zdjęcie nr 2
1859/17584/ODS - zdjęcie nr 3
1859/17584/ODS - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 94 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

94,00 m²

Powierzchnia działki:

150,00 m²

Typ domu:

szeregowy

Rok Budowy:

2025

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?