Logo
Filtry

Działki na sprzedaż Opole Żerkowice

Znaleziono 1 ofertę

    Lista ofert

  • Działka 21 378,00 m², Opole, Żerkowice, Niemodlińska, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Działka 21 378,00 m², Niemodlińska, Żerkowice

    Działka inwestycyjna Opole- Żerkowice z MPZP homfi ma przyjemność zaprezentować teraz inwestycyjny z ustalonym już MPZP, idealny pod zabudowę mieszkaniową. LOKALIZACJA Działka położona jest w Opolu, w dzielnicy Żerkowice. Dojazd do działki jest z dwóch stron - z jednej strony jest to główna droga as...

    więcej »

    homfi

    4 900 000 zł

    Opole, Żerkowice, Niemodlińska

    21 378,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »

Rynek działek na sprzedaż w Żerkowicach - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 1 ofert
  • Średnia cena m² działki na sprzedaż w Żerkowicach: 229 zł/m²
  • Najmniejszy metraż działki na sprzedaż: 21378 m²
  • Największy metraż działki na sprzedaż: 21378 m²

Wskaźniki rynku działek w Żerkowicach

  • Ceny działek na sprzedaż w Żerkowicach są o 17,51% droższe niż w Warszawie

Najczęściej oglądane oferty działek w Żerkowicach

Dane na podstawie odsłon z ostatnich 30 dni