Logo

Dom na sprzedaż, 600,00 m², oferta nr AG634228

3 799 000 zł

6 332 zł /m²

Rata 17 775 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Heliosa

Dom 600,00 m², oferta nr , AG634228, Gdańsk, Heliosa
AG634228 - zdjęcie nr 0
AG634228 - zdjęcie nr 1
AG634228 - zdjęcie nr 2
AG634228 - zdjęcie nr 3
AG634228 - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja domu 600 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

17 pokoi

Powierzchnia:

600,00 m²

Powierzchnia działki:

1 150,00 m²

Typ domu:

wolnostojący

Rok Budowy:

2010

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Marzysz o domu za granicą?