Logo

Biuro do wynajęcia, 260,00 m², oferta nr 10022/2089/OLW

18 200 zł

70 zł /m²

Rata 85 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro z oferty homfi

Wrocław

Biuro 260,00 m², oferta nr , 10022/2089/OLW, Wrocław
10022/2089/OLW - zdjęcie nr 0
10022/2089/OLW - zdjęcie nr 1
10022/2089/OLW - zdjęcie nr 2
10022/2089/OLW - zdjęcie nr 3
10022/2089/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 260 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

70 zł

Powierzchnia:

260,00 m²

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą