Logo

Biuro do wynajęcia, 102,00 m², oferta nr 3058/3186/OLW

10 320 zł

101 zł /m²

Rata 48 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Biuro do wynajęcia 102 m², Wołoska, Warszawa

Warszawa, Wołoska

Biuro 102,00 m², oferta nr , 3058/3186/OLW, Warszawa, Wołoska
3058/3186/OLW - zdjęcie nr 0
3058/3186/OLW - zdjęcie nr 1
3058/3186/OLW - zdjęcie nr 2
3058/3186/OLW - zdjęcie nr 3
3058/3186/OLW - zdjęcie nr 4
6
Lokalizacja biura 102 m²
Mapa
Galeria
Mapa

Cena za m²:

101 zł

Powierzchnia:

102,00 m²

Piętro:

1 piętro

Treść ogłoszenia nie stanowi oferty w rozumieniu przepisów Kodeksu Cywilnego.
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę
Banner zagranica

Znajdź nieruchomość za granicą