Logo

Nowy apartament, 60,55 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr I.A.5.3

1 537 970 zł

25 400 zł /m²

Rata 7 196 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1

3 pokoje, apartament 60,55 m², piętro 4, oferta nr I.A.5.3, GEDANIA Riverside Living, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 0
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 2
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 3
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 60.55 m², I.A.5.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,55 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (8,81 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę