Logo

Nowy apartament, 79,33 m², 4 pokoje, 4 piętro, oferta nr I.A.5.1

1 951 518 zł

24 600 zł /m²

okazyjna cena
Rata 9 131 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1

4 pokoje, apartament 79,33 m², piętro 4, oferta nr I.A.5.1, GEDANIA Riverside Living, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 0
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 2
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 3
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 79.33 m², I.A.5.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

4 pokoje

Powierzchnia:

79,33 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

taras (7,53 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę