Logo

Nowy apartament, 36,48 m², 2 pokoje, 3 piętro, oferta nr I.A.4.13

820 800 zł

22 500 zł /m²

okazyjna cena
Rata 3 840 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1

2 pokoje, apartament 36,48 m², piętro 3, oferta nr I.A.4.13, GEDANIA Riverside Living, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 0
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 2
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 3
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 36.48 m², I.A.4.13
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

36,48 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,03 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę