Logo

Nowy apartament, 60,36 m², 3 pokoje, parter, oferta nr I.A.1.4

1 249 452 zł

20 700 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 846 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1

3 pokoje, apartament 60,36 m², parter, oferta nr I.A.1.4, GEDANIA Riverside Living, Gdańsk, Śródmieście, ul. Wiesława 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 0
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 1
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 2
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 3
GEDANIA Riverside Living - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 60.36 m², I.A.1.4
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

60,36 m²

Piętro:

parter

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie dodatkowe:

komórka lokatorska

Powierzchnie zewnętrzne:

ogródek (13,37 m²)

Termin oddania:

I kwartał 2028

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę