Logo

Nowy apartament, 59,20 m², 3 pokoje, 1 piętro, oferta nr TORU_A_A2.1.5

1 252 208 zł

21 152 zł /m²

okazyjna cena
Rata 5 859 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja OFF Miasto

Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska

3 pokoje, apartament 59,20 m², piętro 1, oferta nr TORU_A_A2.1.5, OFF Miasto, Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska
OFF Miasto - zdjęcie nr 0
OFF Miasto - zdjęcie nr 1
OFF Miasto - zdjęcie nr 2
OFF Miasto - zdjęcie nr 3
OFF Miasto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 59.2 m², TORU_A_A2.1.5
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

59,20 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,90 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę