Logo

Nowy apartament, 52,30 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TORU_A_A2.1.1

1 019 072 zł

19 485 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 768 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja OFF Miasto

Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska

2 pokoje, apartament 52,30 m², piętro 1, oferta nr TORU_A_A2.1.1, OFF Miasto, Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska
OFF Miasto - zdjęcie nr 0
OFF Miasto - zdjęcie nr 1
OFF Miasto - zdjęcie nr 2
OFF Miasto - zdjęcie nr 3
OFF Miasto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 52.3 m², TORU_A_A2.1.1
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

52,30 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (3,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę