Logo

Nowy apartament, 46,00 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr TORU_A_A1.1.10

1 003 263 zł

21 810 zł /m²

Rata 4 694 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja OFF Miasto

Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska

2 pokoje, apartament 46,00 m², piętro 1, oferta nr TORU_A_A1.1.10, OFF Miasto, Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska
OFF Miasto - zdjęcie nr 0
OFF Miasto - zdjęcie nr 1
OFF Miasto - zdjęcie nr 2
OFF Miasto - zdjęcie nr 3
OFF Miasto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 46 m², TORU_A_A1.1.10
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

46,00 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (4,20 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Zadzwoń
Zapytaj o ofertę