Logo

Nowy apartament, 51,70 m², 2 pokoje, 2 piętro, oferta nr TORU_A_A4.2.3

1 014 868 zł

19 630 zł /m²

okazyjna cena
Rata 4 748 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja OFF Miasto

Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska

2 pokoje, apartament 51,70 m², piętro 2, oferta nr TORU_A_A4.2.3, OFF Miasto, Gdańsk, Śródmieście, ul. Toruńska
OFF Miasto - zdjęcie nr 0
OFF Miasto - zdjęcie nr 1
OFF Miasto - zdjęcie nr 2
OFF Miasto - zdjęcie nr 3
OFF Miasto - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 51.7 m², TORU_A_A4.2.3
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

51,70 m²

Piętro:

2 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking podziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (5,80 m²)

Termin oddania:

III kwartał 2027

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę