Logo

Nowy apartament, 82,39 m², 3 pokoje, 3 piętro, oferta nr B.18

2 856 298 zł

34 668 zł /m²

Rata 13 364 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gaja Park

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Pomorska 68, 66, 64

3 pokoje, apartament 82,39 m², piętro 3, oferta nr B.18, Gaja Park, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Pomorska 68, 66, 64
Gaja Park - zdjęcie nr 0
Gaja Park - zdjęcie nr 1
Gaja Park - zdjęcie nr 2
Gaja Park - zdjęcie nr 3
Gaja Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 82.39 m², B.18
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

82,39 m²

Piętro:

3 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

balkon (4,51 m²), loggia (5,53 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę