Logo

Nowy apartament, 88,08 m², 3 pokoje, 4 piętro, oferta nr A.14

3 069 256 zł

34 846 zł /m²

Rata 14 360 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gaja Park

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Pomorska 68, 66, 64

3 pokoje, apartament 88,08 m², piętro 4, oferta nr A.14, Gaja Park, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Pomorska 68, 66, 64
Gaja Park - zdjęcie nr 0
Gaja Park - zdjęcie nr 1
Gaja Park - zdjęcie nr 2
Gaja Park - zdjęcie nr 3
Gaja Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 88.08 m², A.14
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

3 pokoje

Powierzchnia:

88,08 m²

Piętro:

4 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

antresola (29,21 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę