Logo

Nowy apartament, 68,52 m², 2 pokoje, 1 piętro, oferta nr B.24

2 296 433 zł

33 515 zł /m²

Rata 10 744 zł/mies. - sprawdź >

Monitoring cen

Inwestycja Gaja Park

Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Pomorska 68, 66, 64

2 pokoje, apartament 68,52 m², piętro 1, oferta nr B.24, Gaja Park, Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, ul. Pomorska 68, 66, 64
Gaja Park - zdjęcie nr 0
Gaja Park - zdjęcie nr 1
Gaja Park - zdjęcie nr 2
Gaja Park - zdjęcie nr 3
Gaja Park - zdjęcie nr 4
5
Lokalizacja apartamentu 68.52 m², B.24
Mapa
Rzut
Galeria
Mapa

Liczba pokoi:

2 pokoje

Powierzchnia:

68,52 m²

Piętro:

1 piętro

Liczba poziomów:

1

Garaż:

parking naziemny

Powierzchnie zewnętrzne:

loggia (17,63 m²)

Termin oddania:

gotowe do odbioru

Pobierz prospekt
Zadzwoń
Zapytaj o ofertę