Logo
Filtry

Domy na sprzedaż Gdańsk Jelitkowo

Średnia cena m² domu na sprzedaż w Jelitkowie wynosi 
26 094 zł
 (maj 2026)

Znaleziono 2 oferty

    Lista ofert

  • Dom wolnostojący 320,00 m², Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, Błękitna, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 320,00 m², Błękitna, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

    ATUTY NIERUCHOMOŚCI:- Działka o powierzchni 457m2 z nieruchomością idealną pod inwestycje- Tylko 300 metrów pieszo do linii brzegowej- Dom z wydzieloną częścią mieszkalną oraz niezależną strefą pod wynajem turystyczny- Atrakcyjna lokalizacja blisko morza oraz terenów rekreacyjnych Jelitkowa- Bezpośr...

    więcej »

    TREVO Nieruchomości sp. z o.o.

    8 350 000 zł

    Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, Błękitna

    18 pok.

    320,00 m²

  • Dom wolnostojący 320,00 m², Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo, Sprzedaż
    info-icon
    info-icon
    Dom wolnostojący 320,00 m², Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia

    GOTOWA INWESTYCJA z potencjałem do rozbudowy! Na sprzedaż budynek mieszkalny, który sprawdza się jako nieruchomość z pokojami na wynajem - butik hotel. Świetny punkt w sercu Jelitkowa, przy granicy z Sopotem, blisko Trójmiejskiej plaży.LOKALIZACJA:To wyjątkowe położenie gwarantuje dostęp do piaszczy...

    więcej »

    PARTNERZY Nieruchomości sp. z o.o.

    8 350 000 zł

    Gdańsk, Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia, Jelitkowo

    17 pok.

    320,00 m²

  • Dowiedz się pierwszy
    • Premiery mieszkaniowe
    • Rabaty i promocje
    • Specjalne oferty
    Administratorem danych jest Tabelaofert.pl sp. z o.o. więcej »
    Reklama
    Reklama

Rynek domów na sprzedaż w Jelitkowie - analiza maj 2026

Prezentowane dane obejmują bieżący stan oferty oraz wskaźniki rynkowe aktualne na maj 2026

  • Łączna liczba ofert: rynek wtórny - 2 ofert
  • Średnia cena m² domu na sprzedaż w Jelitkowie: 26 094 zł/m²
  • Najmniejszy metraż domu na sprzedaż: 320 m²
  • Największy metraż domu na sprzedaż: 320 m²

Wskaźniki rynku domów w Jelitkowie

  • Zmiana cen w obecnym miesiącu w porównaniu z poprzednim miesiącem: ceny pozostały bez zmian
  • Ceny domów na sprzedaż w Jelitkowie są o 80,34% droższe niż w Warszawie

Osiedla z największą liczbą ofert na rynku pierwotnym i wtórnym

  • Żabianka-Wejhera-Jelitkowo-Tysiąclecia - średnia cena domu - 8 350 000 zł (2 oferty)

Stan na dzień: 09.05.2026

Kalkulacje kredytu na dom

  • Średnia cena domu na sprzedaż w Jelitkowie wynosi 8 350 000 zł, a więc rata kredytu hipotecznego na 30 lat przy oprocentowaniu 5,77% (WIBOR + marża banku) oraz wkładzie własnym 20% wynosi 39 068 zł.

Symulacja kredytu dotyczy okresu: maj 2026

Domy na sprzedaż w Jelitkowie

W Jelitkowie w serwisie nieruchomości online Tabelaofert.pl oferowanych jest 2 domów z rynku pierwotnego i wtórnego. Deweloprzerzy oraz Biura nieruchomości w Jelitkowie oferują do sprzedaży domy o powierzchni od 320 do 320 m² od 17 do 18 pokoi. Obecna oferta domów wygląda następująco:

  • domy wolnostojące (2 oferty)

Gdańsk Jelitkowo - najczęściej zadawane pytania

Jaka jest średnia powierzchnia domu w Jelitkowie?

Średnia powierzchnia domu na sprzedaż w Jelitkowie wynosi obecnie 320,00 m².

Jaka jest średnia cena domu na sprzedaż w Jelitkowie?

Średnia cena domu na sprzedaż w Jelitkowie wynosi obecnie 8 350 000 zł.

Ile kosztuje najdroższy i najtańszy dom na sprzedaż w Jelitkowie?

Najdroższy dom na sprzedaż w Jelitkowie kosztuje 8 350 000 zł